KOLEKCJA
LINDA - DĄB
KOLEKCJA
ROBINIA
KOLEKCJA
LINDA POŁYSK
KOLEKCJA
ESKALON CIEMNY

Nie odnaleziono produktów.

Odpowiednie miejsce do przechowywania i pracy w kuchni zapewnią Ci praktyczne, modne szafki kuchenne. Oferujemy szafki wiszące, stojące, ale także wysokie słupki do zabudowy, z szufladami i półkami w wielu wersjach kolorystycznych, różnych szerokościach i wysokościach. Zdecyduj się na szafkę kuchenną stojącą typu słupek i wykorzystaj optymalnie wolną przestrzeń w Twoim mieszkaniu. 

Praktyczne słupki kuchenne

Szafka — słupek do kuchni to nasza propozycja do każdego wnętrza kuchennego. Pakowny, estetyczny i umożliwiający przechowywanie akcesoriów kuchennych, naczyń i produktów sypkich czy przypraw słupek służyć może także do montażu urządzeń AGD. Kuchenna szafka w kształcie słupka może zawierać tradycyjne półki, wyciągane szuflady, kosze kargo lub lodówkę, piekarnik czy kuchenkę mikrofalową. W MakPol Kuchnie produkujemy słupki z bardzo trwałych płyt laminowanych, które odporne są na zarysowania, wahania temperatury i zmienną wilgotność powietrza typową dla pomieszczeń kuchennych. 

Przy odpowiednim doborze materiałów stworzyliśmy efektowny mebel, który doskonale prezentuje się w kuchni minimalistycznej, klasycznej i nowoczesnej. Słupki kuchenne oferowane są w ramach wszystkich naszych kolekcji, które wyróżnia ponadczasowy design. Możesz samodzielnie zaprojektować kuchnię białą, także na wysoki połysk, kuchnię w modnych szarościach lub zdecydować się na meble w kolorze naturalnego jasnego, lub ciemniejszego drewna. 

Słupek w kuchni do zabudowy AGD

Od czasów, kiedy kuchnie gazowe przestały królować w naszych domach, wiele piekarników z płytami do podgrzewania garnków i patelni mieści się w kuchennych szafkach do zabudowy. Możemy zaproponować słupki kuchenne stojące do zabudowy piekarnika oraz kuchenek mikrofalowych tak, by urządzenia te znajdowały się na wysokości ramion. Taki montaż AGD sprzyja wygodnemu przygotowywaniu gorących potraw, a ponadto ogranicza ryzyko poparzenia się małych dzieci. Poza tym montaż kuchenki mikrofalowej w słupku oszczędza miejsce na blacie. Szafka kuchenna typu słupek posiada także praktyczne półki, szafki, szuflady, dlatego jest dodatkowym miejscem do przechowywania. Słupek kuchenny może zostać także wykorzystany do ukrycia lodówki. Wielu użytkowników rezygnuje z wolnostojącego AGD na rzecz chłodziarki i zamrażarki, które schowane są w szafce. Szafka do zabudowy lodówki jest praktyczna, estetyczna, a zarazem gwarantuje bezpieczeństwo korzystania z takiego urządzenia. 

Tutaj zamówisz meble kuchenne typu słupek

Żeby mieć wymarzoną zabudowę kuchenną, nie musisz decydować się na meble na wymiar zamawiane o stolarza. Proponujemy kolekcje mebli gotowych w wielu kolorach i wymiarach, w tym szafki typu słupek kuchenny, które obejmują meble o różnym zastosowaniu, szerokości i głębokości. Możesz wybrać kilka i samodzielnie umeblować kuchnię małą, przestronną, aneks kuchenny, jak i nietypowe pomieszczenie, w którym niezbędne są szafki narożne. Zamówione i opłacone przez sklep internetowy produkty możesz odebrać z siedziby naszej firmy w Lublinie lub od kuriera. Każdy mebel zapakowany jest w oddzielny karton z dokładną instrukcją obsługi. Złożysz swoją nową kuchnię samodzielnie przy pomocy podstawowych narzędzi, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać. Fachowa obsługa w sposób przystępny wyjaśni wszelkie niejasności. 

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

1