KOLEKCJA
LINDA - DĄB
KOLEKCJA
ROBINIA
KOLEKCJA
LINDA POŁYSK
KOLEKCJA
ESKALON CIEMNY

Nie odnaleziono produktów.

Estetycznie urządzona kuchnia jest w Twoim zasięgu. Skorzystaj z gotowych mebli kuchennych dostępnych w modnych kolorach i wzorach, wybierz szafki wiszące, stojące, słupki oraz panel do zmywarki idealny do maskowania urządzenia AGD. Kupując prosto od producenta, masz możliwość skomponowania indywidualnej zabudowy kuchennej w cenach, o które trudno w sklepach sieciowych i wielu internetowych.

Do czego służy panel do zmywarki?

Dzisiaj rynek sprzętów do kuchni jest tak olbrzymi, że można przebierać w piekarnikach, lodówkach, kuchenkach i zmywarkach. Wolnostojące urządzenia są bardzo estetyczne, ale wiele osób chce jednak je ukryć, wykorzystując szafki pod zabudowę AGD, a także fronty do zmywarek. Front zmywarkowy to doskonałe rozwiązanie, które sprawia, że zmywarka jest schowana i stapia się wizualnie z resztą mebli kuchennych. Wystarczy więc kupić zmywarkę, która jest przeznaczona do montażu w zabudowie. Front do zabudowy zmywarki to płyta meblowa identyczna, jak drzwiczki wybranych szafek kuchennych i montowana do drzwi zmywarki. Nie utrudnia otwierania i zamykania urządzenia, nie wpływa na efektywność działania, ani nie uniemożliwia sterowania urządzeniem. Front doskonale można dopasować do zmywarek o szerokości 45 i 60 cm, czyli standardowych, stojących urządzeń. 

Nie lubisz wolnostojących urządzeń? Szafka do zmywarki to doskonałe rozwiązanie

Zmywarka jest cenionym urządzeniem, które znacznie ułatwia życie osobom gotującym i jadającym w domu. Opłaca się ją zamontować nawet w domu singla, ponieważ ogranicza zużycie wody podczas zmywania, odkaża naczynia, szybko wyczyści garnki, talerze, a nawet delikatne kieliszki. Jeśli więc masz wolną przestrzeń w kuchni szeroką na 45-60 cm, nie rezygnuj z tego urządzenia. Nie musisz decydować się na zakup wolnostojącej zmywarki, która z reguły jest głośniejsza oraz może nie pasować do innych urządzeń w kuchni (zwłaszcza kiedy mają one już kilka lat). Zmywarkę możesz umieścić w szafce, która idealnie komponuje się z resztą zabudowy meblowej, a urządzenie jest ukryte za panelem zmywarkowym. Zastanów się jednak, czy chcesz zmywarkę, która ma funkcyjne klawisze schowane na szczycie drzwiczek i obsługiwane po otwarciu zmywarki, czy wolisz taką z panelem zintegrowanym z przodu. Od tego zależy, jaki front do zmywarki musisz zamówić. 

Kolory frontów do zmywarek

W naszej firmie zamówisz szafki kuchenne i wykończysz estetycznie małe i przestronne pomieszczenie. Zamówisz także front do zmywarki, który idealnie będzie pasował do reszty mebli. Proponujemy kolekcje mebli w kolorze białym, także wykończone na wysoki połysk, w modnej szarości czy w kolorze naturalnego drewna. Wszystkie nasze meble wykonane są z bardzo trwałych materiałów, odpornych na wilgoć i zmienne temperatury. Front zmywarki nie jest wrażliwy na zarysowania i odbarwienia. Dlatego perfekcyjnie urządzisz kuchnię ze zmywarką i przez lata będziesz cieszyć się modnym i eleganckim pomieszczeniem. 

Front do zmywarki kupisz tutaj

MakPol to kuchnie, które pasują do wszystkich wnętrz. Samodzielnie wybierasz szafki i dobierasz je do pomieszczenia, zamawiasz, płacisz i czekasz na dostawę lub odbierasz zamówienie w naszym sklepie firmowym. Każda szafka przychodzi w oddzielnym opakowaniu, z dokładną instrukcją montażu, a do jej złożenia potrzebne są podstawowe narzędzia: śrubokręt lub wkrętarka. W razie wątpliwości obsługa MakPol Kuchnie zawsze odpowie na wszelkie pytania telefonicznie lub mailowo. 

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

1